کتابخانه دیجیتالlibrary-header

کتابخانه دیجیتال امور فرهنگی با هدف کمک به ارتقاء سطح کیفی آموزش و پژوهش همکاران عزیز و خانواده های محترمشان از طریق مجموعه سازی، سازماندهی و دسترس پذیری منابع اطلاعاتی الکترونیکی بر اساس نیاز اطلاعاتی (فرهنگی، آموزشی، مذهبی) و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب جهت استفاده از این منابع توسط کاربران در کوتاهترین زمان و مفیدترین شرایط ممکن، فعالیت خود را آغاز نموده است.
کتاب های ارائه شده در دوقالب کتاب های صوتی و کتاب های متنی(در قالب فایل pdf) به همکاران عزیز و کلیه علاقمندان ارائه می شود. کاربران محترم می‌توانند از قسمت پایین همین صفحه، به کتب موجود در کتابخانه دیجیتال دسترسی پیدا نموده و پس از دانلود از آن استفاده نمایند. (درصورت داشتن مشکل در مرورگر اکسپلور، از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده نمایید.)

مهمترین وظایف کتابخانه دیجیتال:
مجموعه سازی و سازماندهی منابع فرهنگی، آموزشی و مذهبی الکترونیک مطابق با نیاز کاربران
ایجاد پایگاههای داده‌ای مالتی مدیا (دیداری و شنیداری)

کتابخانه دیجیتال در راستای غنی سازی مجموعه خود در راستای نیاز اطلاعاتی همکاران و مخاطبین، از تمامی کاربران خواهشمند است چنانچه کتاب الکترونیکی مناسب در اختیار دارند که میتواند برای سایر عزیزان مفید باشد آن را از طریق راه‌های ارتباطی زیر برای کتابخانه دیجیتال امور فرهنگی ارسال نمایند.
ارسال از طریق ایمیل 
از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. امکان پذیر خواهد بود.

از همه عزیزان خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده ما را در غنی تر کردن این بخش یاری فرمایند.

 

 

کتابخانه دیجیتال

dokmeh-ketab 2

 

به روز رسانی شده در دوشنبه, 28 بهمن 1398 12:04