IMG 3328 IMG 3336

 

درآغازمسوول محترم امورفرهنگی شرک مهندسی آبفایث کشور،حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای مهاجری به بیان چندتوصیه مهم پیرامون مدیریت و نوع اجرای کارفرهنگی نمودند.

دراین نشست که به میزبانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی برگزار شد سرپرست امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو حجه الاسلام والمسلمین قرنفلی با بیان چند تذکر به مسئولان امور فرهنگی و دینی ، آنان را به زمان شناسی، خودسازی و سعه صدر در انجام فعالیت ها فراخواند و اظهار داشت: رفتاردرست ما در عرصه فرهنگی به جذب حداکثری منجر خواهد شد.حجت الاسلام و المسلمین قرنفولی از فرهنگ به عنوان یک امر سیال نام برد که دائم در حال تغییر است .به گفته وی برنامه های فرهنگی و دینی باید به روز و بر اساس نیازهای کارکنان و خانواده های آنان تعریف شود.

IMG 3326

 

در ادامه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی از خدمت رسانی شرکت های آبفای شهری و روستایی به دو هزار و 500روستا و 76شهر خبرداد و با اشاره به  وجود کمبود اعتبارت عمرانی خاطر نشان کرد: تلاش شبانه روزی همکاران آبفا در سقایی بیش از سه میلیون جمعیت شهری و روستایی نشات گرفته از مکتب اسلام است.


سید ابراهیم علوی با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم تاکید کرد: با توجه به آموزه های جهادی یاد گرفتیم در سنگر آب و فاضلاب نبرد کنیم.
سپس شرکت کنندگان در جلسه به طرح پرسش ها خود پرداختند که به آن ها پاسخ داده شد.
در پایان ضمن ارائه برنامه ها و سیاست های فرهنگی و دینی وزارت نیرو و  شرکت مهندسی ،  به 25 نفر از مسئولان فرهنگی و دینی شرکت های آب و فاضلاب لوح شایسته تقدیراهداء شد.

IMG 3395 GDFGHDF

درپایان این جلسه از فعالان فرهنگی شرکت های آب وفاضلاب سراسر کشور که بالاترین رتبه رو براساس شاخص های مصوب شده درشورای فرهنگی وزارت نیرو کسب کرده بودند تقدیرویزه بعمل آمدهمچنین ازمسوول محترم امورفرهنگی شرکت آب وفاضلاب  استان خراسان رضوی جناب اقای مهندس حسن دشت بیاضی بابت کسب رتبه تقدیرویژه نیز تجلیل  بعمل آمدولوح تقدیربه ایشان اهداء شد.مسوول محترم امورفرهنگی ودینی این موفقیت را مرهون تلاش وفعالیت های مستمرتمامی رابطین فرهنگی وائمه محترم جماعات امورهای تابعه شزکت آبفای استان دانستندو به ایشان تبریک گفتند.شایان ذکراست که این چندمین سال متوالی است که درگذرچندسال متمادی اخیر امورفرهنگی ودینی آبفای استان خراسان رضوی بالاترین رتبه تقدیرویژه رادربین دیگر شرکت های سراسرکشور کسب نموده است.

به روز رسانی شده در سه شنبه, 08 بهمن 1398 11:30

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید