۲۰۲۰۰۱۲۲ ۰۹۰۲۰۹

همایش آموزشی ائمه جماعات و مسئولان امور فرهنگی و دینی شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور در مشهد برگزار شد.

شرکت کنندگان در این همایش دو روزه که مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی و لرستان و آبفا مشهد هم حضور داشتند با برنامه ها و سیاست های تبلیغی و فرهنگی و راهبردهای سیاسی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور آشنا شدند.


مسئول امور فرهنگی و دینی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در این همایش با تجلیل از ایثارگری ها و جانفشانی های سردار قاسم سلیمانی به تشریح فضائل اخلاقی آن شهید پرداخت و حاضران را به الگو برداری از سیره نامبرده توصیه کرد.

IMG-20200122-WA0024

حجت الاسلام و المسلمین مهاجری تبلیغ برای دین، اخلاص در عمل، تواضع، مرگ باوری و  شهادت طلبی  را از جمله ویژگی های فردی شهید قاسم سلیمانی بیان کرد. وی با اشاره به وظایف ائمه جماعات ادارات شرکت ها از آنان به عنوان مشعل داران هدایت نام برد و اظهار داشت: تجارب تبلیغی ائمه جماعت شرکت های آبفا جمع آوری و مستند سازی ویا درقالب کتاب چاپ می شود تا چراغ هدایت افرادی باشد که در آینده وارد این عرصه می شوند. وی بر اقامه نماز اول وقت در ادارت آبفا با رعایت صرفه جویی دروقت تاکید و ائمه جماعات را به تفسیر و معرف قرآن ، احکام و حدیث اخلاقی توصیه کرد.وی با ضروری خواندن تهیه امکانات اقامه نماز در ادارات و برگزاری هفتگی زیارت عاشورا از ائمه جماعات خواست از ورود به مسائل حزبی و جناحی جدا پرهیز کنند و ضمن حضور در صحنه های سیاسی و اجتماعی ،  تلاش خود را در جهت حضور حداکثری صرف کنند.


سپس حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی مدرس اخلاق در سخنانی خدمت به مردم را بالاترین عبادات دانست و خاطر نشان کرد : همه افراد لیاقت خدمت به مردم را ندارند. وی بابیان اینکه قبول مسئولیت در خدمت رسانی به مردم ایثار است لازمه برخورداری از این جایگاه  را نیازمند دانش شغلی، تخصص، داشتن علم مدیریت و مکتبی بودن برشمرد.

 

 به گزارش دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی در ادامه همایش 18 تن از مسئولان فعال فرهنگی و دینی شرکت های آبفای شهری و روستایی لوح تقدیر دریافت کردند. در پایان هم از شرکت کنندگان در همایش آزمون مفتاح و رضوان بعمل آمد.

۲۰۲۰۰۱۲۲ ۱۱۱۴۰۷

IMG-20200122-WA0014.jpg

به روز رسانی شده در شنبه, 05 بهمن 1398 14:14

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید