همزمان با حماسه 9 دی "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" سید ابراهیم علوی مدیرعامل ، معاونان ،مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی درراهپیمایی این روز حضور یافتند و بار دیگر بر ادامه راه شهیدان،  پاسداری از دستاوردهای نهضت اسلامی ایران و پیروی ازمنویات رهبرمعظم انقلاب تاکید کردند.

راهپیمایی نهم دی ماه در مشهد ساعت 8:30صبح از میدان شهدا آغاز شد در مراسم پیش از راهپیمایی شرکت کنندگان با شعارهای کوبنده انزار خود را از فتنه گران و اغتشاشگران اعلام کردند.

در ادامه مراسم ، راهپیمایان مسیر میدان شهدا تا حرم رضوی را طی کردند و در حالیکه تصاویر رهبری و پلاکاردهایی در محکومیت اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی در دست داشتند،  از نهضت های مردمی در گوشه و کنار دنیا به ویژه جهان اسلام حمایت کردند.

{mp3} m1 {/mp3}IMG 3231

در پایان راهپیمایان با تجمع در بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) بعدازتلاوت یک زیارت دسته جمعی ، ضمن استماع سخنان نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی قطعنامه راهپیمایی را با شعار الله اکبر تائید کردند.

گزارش های رسیده از شهرستان های پهناور خراسان رضوی حاکیست مدیران عامل شرکت های تبصره دو و امورهای تابعه شرکت آبفا استان هم به همراه کارکنان خود با حضور در راهپیمایی یوم الله" 9 دی" عزم و اراده خود را در حمایت از رهبری و انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

IMG 3254

به روز رسانی شده در یکشنبه, 22 دی 1398 12:49

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید